DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY

Z pasją pielęgnujemy i wspieramy nasz personel, aby zapewnić najwyższą jakość opieki wszystkim naszym pacjentom.

Kariera

Centrum Medyczne Hazeldene poszukuje Recepcjonistki/Administratora GP do swojego zespołu, z doświadczeniem w tej samej lub pożądana jest podobna rola, a znajomość EMIS Web nie jest niezbędna, ponieważ zostanie przeprowadzone szkolenie.

Szukamy kogoś, kto rozumie znaczenie bycia wrażliwym, zachowania poufności i bycia rzecznik patentowy. Kto jest w stanie zachować spokój i skupienie, gdy ma do czynienia z trudnymi i stresującymi sytuacjami sytuacje.

Praktyka została oceniona jako DOBRA przez Care Quality Commission (CQC).

Praktyka działa w 4 lokalizacjach Hazeldene Medical Center, The Eagle Eye, Crest Medical Center i Chamberlayne Road Chirurgia.

Wszyscy pracownicy są zatrudnieni w całej praktyce i mogą zostać poproszeni o pracę w dowolnym miejscu

Obowiązki:

  • Usługi recepcyjne przed domem.
  • Odbieraj telefony w uprzejmy i profesjonalny sposób.
  • Rezerwuj, zmieniaj i anuluj spotkania za pomocą EMIS Web.
  • Zarządzaj prośbami pacjentów i osób trzecich w odpowiednim czasie.
  • Współpracuj z personelem klinicznym, lekarzami pierwszego kontaktu i kierownictwem, aby sprostać potrzebom pacjentów.
  • Dokładnie wprowadzaj informacje o pacjencie za pomocą wewnętrznych systemów.
  • Przeglądaj, przetwarzaj i skanuj dokumenty.
  • Audyty wewnętrzne.
  • Różne obowiązki administracyjne przydzielane przez personel wyższego szczebla.
  • Znajomość IT - znajomość pakietu Microsoft Office.

Identyfikator odniesienia: Hazel05

Rodzaje pracy: pełny etat, umowa, stała

Wynagrodzenie: 12 566,00–24 132,00 GBP rocznie

Harmonogram:

10-godzinna zmiana
8-godzinna zmiana
Od poniedziałku do piątku
Z biegiem czasu

Uwagi dotyczące COVID-19:

Każdy jest zobowiązany do noszenia maseczki, a wspólne powierzchnie są regularnie dezynfekowane itp.

Możliwość dojazdu/przeprowadzki:

Londyn HA9 6PW: niezawodne dojazdy do pracy lub planowana przeprowadzka przed rozpoczęciem pracy (preferowane)

Doświadczenie:

Recepcjonista medyczny: 1 rok (preferowany)

Chęć podróżowania:

25% (preferowane)

Aby ubiegać się o to stanowisko, prześlij następujące dokumenty na adres khyati.bhatt@nhs.net:

  1. Aktualne CV
  2. List przewodni

Wierzymy, że ogólna praktyka może być zabawnym i wspierającym środowiskiem dla naszych lekarzy rodzinnych, i zapewniamy to poprzez bardzo wysokie oceny opracowane systemy i procesy, wsparcie ze strony naszego MDT, w tym praktykujących farmaceutów i współpracowników lekarzy, oraz uznane w całym kraju innowacyjne metody pracy, które umożliwiają:

  • Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości opieki
  • Minimalne dokumenty do działania
  • Minimalne przerwy podczas pobytu w klinice
  • Bardzo mało skryptów do podpisania i bardzo mało wizyt domowych
  • Działanie tylko na żądane wyniki krwi
  • Płatny i chroniony czas na nadrabianie zaległości i nauczanie/nadzór
  • Wsparcie wykwalifikowanego personelu przy wypełnianiu raportów medycznych
  • Wyznaczony znajomy do pomocy przy obciążeniu administracyjnym generowanym podczas konsultacji telefonicznych

Jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości usług podstawowej opieki zdrowotnej w całym Londynie. Dla właściwego lekarza rodzinnego jest to fantastyczna okazja do zrobienia kolejnego kroku w karierze.

Chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby zawodowe w ramach naszej rozległej sieci klinicznej i dydaktycznej. Jako organizacja ucząca się jesteśmy zaangażowani w rozwój nowej generacji Liderów Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Oferujemy przejrzystą strukturę rozwoju kariery i jesteśmy w stanie kształtować rolę i obowiązki w zależności od umiejętności odnoszącego sukcesy lekarza rodzinnego. Dlatego cieszymy się z Twojego zainteresowania tą rolą, niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dołączenia do nas, wyślij e-mail: dinisha.dhiru@nhs.net

To świetny czas dla farmaceutów, którzy chcą pracować w praktyce ogólnej. Mamy dostępne stanowiska w kilku obszarach w całym Londynie i dołączysz do znaczących społeczność farmaceutów o wysokim poziomie socjalizacji do wspólnej nauki. Twoja praca będzie odbywać się w podstawowych godzinach dziennych GP i tak będzie nie muszą rutynowo pracować po godzinie 20:00 lub w weekendy. Dopasujemy Cię do praktyki w okolicy, w której mieszkasz – minimalizując czas i wydatki związane z dojazdem.

Poszukujemy proaktywnych i entuzjastycznych farmaceutów, którzy dołączą do naszej rodziny. Przeszkolimy Cię w zakresie większości aspektów podstawowej opieki zdrowotnej, w tym badań klinicznych i leczenia typowych drobnych chorób.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dołączenia do naszego zespołu, wyślij e-mail na adres: mohammed.harb@nhs.net

Czy chcesz przyczynić się do poprawy jakości i bezpieczeństwa usług medycznych, a także doświadczeń pacjentów i opiekunów? W Centrum Medycznym Hazeldene poszukujemy wyjątkowego Analityka ds. Przypadków w pełnym wymiarze godzin, który dołączy do naszego zespołu. Zajmowanie się reklamacjami to trudne i wymagające zadanie. Poszukujemy osoby oddanej, przyjaznej, rzetelnej, pracowitej i zmotywowanej. Będziesz w pełni oddany wartościom Organizacji i pokażesz, że te wartości kierują Twoimi interakcjami z pacjentami i współpracownikami.

Każda reklamacja jest dla nas okazją do lepszego poznania naszych usług i ich udoskonalenia. Chcemy, aby każdy, kto składa do nas skargę, mógł powiedzieć: „Byłem pewny, że mogę zabrać głos, a złożenie skargi było proste”. Czułem się wysłuchany i zrozumiany, a moja krytyka coś zmieniła”.

Role i obowiązki:

  • Pomóż osobie składającej skargę w formalnym procesie składania skargi.
  • Dzięki skutecznemu komunikowaniu się z osobą składającą skargę za pośrednictwem poczty, telefonu lub osobiście zapewniasz doskonałą obsługę klienta, przestrzegając przy tym naszych standardów obsługi.
  • Odpowiedzialny za badanie i rozwiązywanie reklamacji na wszystkich etapach w sposób uczciwy i bezstronny.
  • Rozpoznawaj i rozwiązuj skargi, zarządzając wysokiej jakości odpowiedziami.
  • Odpowiedzialny za wiele różnych spraw. Pożądana jest dobra znajomość procedur prawnych rozpatrywania skarg dotyczących opieki zdrowotnej.
  • Weź odpowiedzialność za skargę od początku do końca i upewnij się, że osoba składająca skargę jest na bieżąco informowana o jej statusie.
  • Analizuj skargi, aby określić ich dotkliwość i złożoność oraz postępuj zgodnie z odpowiednim procesem rozwiązywania.
  • Dopilnuj, aby dokumentacja i dowody pomocne w badaniu reklamacji były przechowywane w odpowiednim formacie.
  • Obsługa wrażliwych i poufnych informacji.
  • Pracuj dobrze pod presją, ustalaj priorytety dla zróżnicowanego obciążenia pracą i przestrzegaj ścisłych terminów.
  • Zajmuj się zadaniami administracyjnymi zgodnie z wymaganiami, zapewnij dokumentację wysokiego poziomu i prowadzenie rejestrów, skanuj i dołączaj dokumenty, zapisz dokumenty i dotrzymuj ważnych terminów.
  • Doświadczenie w odpowiadaniu na telefony reklamacyjne, otrzymywaniu e-maili, dobrej jakości pisania i monitorowaniu procesów administracyjnych.
  • Zbadaj i podsumuj złożone problemy.
  • Obsługa prywatnych listów, obsługa formularzy ubezpieczeniowych i procedur związanych z ważnymi wydarzeniami.
  • Generowanie faktur i śledzenie płatności.
  • Nagrywaj, rejestruj i monitoruj postęp spraw.
  • Masz wcześniejsze doświadczenie w opiece zdrowotnej i pożądana jest znajomość procesu reklamacyjnego NHS.
  • Obowiązek pisania dokładnych i pełnych współczucia listów.
  • Potrafi być asertywny, gdy to konieczne, powiedzieć „nie”, jeśli to konieczne i zachować spokój, być profesjonalnym i wrażliwym przez cały czas.
  • Co najważniejsze, upewniasz się, że każda skarga została wysłuchana, zrozumiana, rozważona, odpowiednio udzielona i wyciągnięta.

Powinieneś aplikować, jeśli:

  • Jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii i obecnie mieszkasz w Wielkiej Brytanii.
  • Mieć prawo do pracy w Wielkiej Brytanii – oferta pracy wymaga zadowalającego potwierdzenia tego.
  • Mają wykształcenie humanistyczne, naukowe, literaturę angielską, psychologię lub mają równoważne doświadczenie.
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności dokumentów Word i Excel.
  • Masz doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub klinicznym (mile widziane).
  • Świetnie wyjaśniasz ludziom różne rzeczy i masz bezbłędny angielski w piśmie.
  • Miej doskonałą obsługę klienta.
  • Są dobrze zorganizowani.
  • Umiejętności skutecznej komunikacji pisemnej, ustnej i interpersonalnej oraz negocjacji.
  • Umiejętność analizowania informacji, pisania raportów i umiejętności prezentacji.
  • Bądź w stanie wykazać się dobrze rozwiniętymi umiejętnościami w negocjacjach, rozwiązywaniu problemów i redagowaniu.
  • Dobrze zarządzaj czasem.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Prześlij zaktualizowane CV i list motywacyjny, aby móc ubiegać się o to stanowisko.

recruit.hazel@nhs.net
Identyfikator referencyjny: Caseanalyst01
Termin składania wniosków: 01.11.2021
Rodzaje pracy: pełny etat, stała
Wynagrodzenie: 16 380,00 GBP – 18 525,00 GBP rocznie

8 godzinna zmiana

Każdy jest zobowiązany do noszenia maseczki, a powierzchnie wspólne są regularnie dezynfekowane itp.

Wykształcenie:
Licencjat (preferowane)

Pracuj zdalnie:
Nie